přihlášení závodníci
Slovácký okruh

Seznam přihlášených závodníků dle kategorií:
  1. Petřvalský Roman Tj sokol Soběchleby C1 
  2. Bartfay Pavel Buldoci Rapotín C1 
  3. Boudny Jan Handbike ČR C1 
  4. Reichl Radim Přežít C1 
  5. Čech Martin Cyklo-Chrast C1
  6. Vrbík Roman VV bike C1 
  7. Valenta Tomáš VV bike C1 
  8. Žufánek Pavel C1 
  9. Novák Milan Handbike CR C1 
  10. Petlach Michal Furtdefekt C1 
  11. Popelka Martin Popík team C1 
  12. Gacko Ondřej Rock Bike Team C1 
  13. Zelinka Petr Buchlovice záložna C1 
  14. Bábíček Marian Pantlíci C1 
  15. Vaculík Martin Rock Bike Team C1 
  16. Gindl Roman Banská Bystrica C1 
  17. Pantlík František Pantlíci C1 
  18. Plášek Martin Žádný C1 
  19. Košťál Petr InfoTel Brno C1 
  20. Orosz Milan Handbike Team Slovakia C1 
  21. Ursiny Kubo bratislava C1 
  22. Chadim Stanislav Fatra, TJ Jiskra Otrokovice C1
  23. Jursa Miroslav -- C1 
  24. Petřvalská Anna Handbike ČR C1 - D 
  25. Valenta Tobiáš VV Bike C1 - D
  26. Vrbík Vojtěch VV bike C1 - D
  27. Čechová Káta Cyklo-Chrast C1 - D
  28. Rajchl Sebastien Přežít C1 - D
  29. Veselovský Zdeněk Slovácký CykloKrůžek Kyjov C1 - D
  30. Zufanek Antonín CK Dakom Pharma Kyjov C1 - D
  31. Marhefka Jakub CK Dakom Pharma Kyjov C1 - D
  32. Vrana Tomáš CK Dakom Pharma Kyjov C1 - D 
  33. Rohora Roman CK Dakom Pharma Kyjov C1 - D
  34. Marhefka Alex CK Dakom Pharma Kyjov C1 - D      
  35. Boudná Veronika Handbike ČR C1 - DD
  36. Lapková Klára Mys v běhu C1 - Ž
  37. Robenková Markéta Vinný dům C1 - Ž
  38. Kališová Šárka Handbike ČR C1 - Ž
  39. Tauberová Radka Vinný dům C1 - Ž
  40. Boudná Petra Handbike ČR C1 - Ž 
  41. Sosová Jaroslava Sklepničky C1 - Ž
  42. Čechová Petra Sklepničky C1 - Ž
  43. Gacková Andrea Rock Bike Team C1 - Ž 
  44. Vaculíková Helena Rock Bike Team C1 - Ž 
  45. Mičuněk Kuba Buldoci Rapotín CP - 2 
  46. Uher Radek Cyklomania CP - 2 
  47. Máca Martin Rock Bike Team CP - 2 
  48. Jurča Pavel Rock bike Team CP - 2 
  49. Fric Evžen Srágorky Těmice CP - 2
  50. Hušek Jakub CK DACOM PHARMA Kyjov CP - 2        
  51. Valentová Gabriela VV Bike C1 - Ž 
  52. Vrbíková Šárka VV bike C1 - Ž
  53. VINCOUROVÁ Adéla Esenbáci Jeseník CP2 - Ž 
  54. Fricová Jana Srágorky Těmice CP2 - Ž
  55. Petřvalský Tomáš Handbike ČR dvojkolo 
  56. Ješina Ondřej Centrum APA dvojkolo 
  57. Peťko Martin Handbike Komárov ELH 
  58. Vémola Luděk Divadlo Líšeň ELH
  59. Krištof Jan Divadlo Líšeň ELH 
  60. Vémola Štěpán Divadlo Líšeň ELH 
  61. Novák František Brno jiná 
  62. Němec Evžen Plums KOL 
  63. Rossmannová Andrea Plums KOL 
  64. Fanda Picek Handbike ČR MH2 
  65. Hrabica Petr Handbike ČR MH3 
  66. Hudec Miloš Handbike Liptov MH3 
  67. Jadlovský Jaroslav Handbike ČR MH3 
  68. Pankuch Stanislav Handbike Team Slovakia MH3 
  69. Mošnička Tomáš TM Paracycling Team MH3 
  70. Šiška Michal Nutrend Specialized Team MH3 
  71. Karlík Ctibor Buchlovice záložna MH3 
  72. Bauer Miloš Flexira Cycling Team MH3     
  73. Petřvalský Dušan Handbike ČR MH4 
  74. Šelinga Peter Handbike Team Slovakia MH4 
  75. Pihera Jan Černí Koně MH4 
  76. Sommer Jirka Handbike ČR MH4 
  77. Kukla Daniel Handbike Team Slovakia MH4 
  78. Švehla Zbyněk SK Kontakt Praha MH4 
  79. Strcula Jan FitKoloběh MH4 
  80. Skoupý Martin Ekostavby Louny MH4 
  81. Tomáš Nevěčný ČERNÍ KONĚ MH4 
  82. Oroszová Anna Handbike Team Slovakia WH